Jdi na obsah Jdi na menu
 


  "To co jsme, je výsledek našich myšlenek."
Buddha

Téměř nepřetržitě vysíláme vědomě nebo bezděčně spousty myšlenek. Denně jich je asi 60 tisíc. Nemusí s tím všichni souhlasit, ale myšlenky řídí celý náš život. Ať už pozitivně nebo negativně a síla myšlenky je obrovská. Každá myšlenka má svou měřitelnou frekvenci. My jí vyšleme a zpátky se nám vrátí dříve, či později ve zhmotněné podobě. 

Určitě se vám už někdy stalo, že jste si vzpomněli na dávného přítele. Zřejmě netrvalo dlouho a on vám z ničeho nic zavolal. Vaše myšlenka se tak zhmotnila. Na řadu podobných příkladů by jistě přišel každý z vás.

 

Tady jsou příklady ověřené vědeckým zkoumáním:

  • Dr. Masaru Hmoto z Japonska ve svém celoživotním výzkumu, prokázal, že frekvence lidské myšlenky má vliv na tvar ledových krystalů.
  • Dr. Denis Waitley Ph.D, který prováděl psychologický výcvik astronautů, prokázal, že člověk, který běžel pouze v mysli, měl podobný biochemický projev, jako když běžel ve skutečnosti 

     

    Obrazek

Naše myšlenky zkrátka vytvářejí svět kolem nás. Sami tak můžeme ovlivnit, jestli náš život bude šťastný a spokojený – zda ho naplno prožijeme, a nebo zda ho jen přetrpíme. Svými myšlenkami můžeme mimo jiné ovlivňovat i své zdraví. Je prokázáno, že mnoho nemocí lze zrušit sugescí a autosugescí. Platí ono známé: „Víra tvá tě uzdraví.“ 

Existuje řada lidí, kteří svým pozitivním myšlením a cíleným směřováním těch správných myšlenek dokázali vyléčit své nemoci. Ať už šlo třeba o rakovinu, těžké alergie, obnovení hybnosti po autonehodách a podobně. 

Svými myšlenkami si utváříme svou přítomnost i budoucnost. Měli bychom si vybírat krásné a pozitivní myšlenky a nedopustit, abychom byli ovládáni negativními myšlenkami a pesimismem. To co vysíláme ke svému okolí, to se nám vrací jako bumerang. Naše myšlenky nás tvoří šťastnými nebo nešťastnými. 

Ovšem za každou bolestí nebo utrpením, bychom měli najít novou zkušenost. Jak se říká: „Něco zlé, je pro něco dobré“. Z nejtěžších okamžiků našeho života se můžeme hodně naučit. Může nás to posílit a dodat nám novou odvahu. Jako: „Co tě nezabije, to tě posílí“. 

Jak myšlenkami uzdravovat?

Měli bychom myslet na zlepšení svého zdraví. Nikdy nefňukat nad tím jak je nám zle! Budeme-li neustále na svou chorobu myslet, budeme ji tím udržovat při životě. Naopak, představujme si jak jsme zdraví, těšme se z toho pocitu. Učiňme vědomé prohlášení o tom, že jsme zdravější. Napišme si to na papír a vracejme se k tomu, jak nečastěji to půjde. Ovšem je nutné to psát v přítomném čase, jako by to už bylo. Své tělo přimějeme ke zdravějšímu metabolismu větou: „Jsem zdravější!“

 

Pro hlubší pochopení a více zajímavých informací doporučuji knihu nebo DVD The Secret.

Obrazek

 

Obrazek

 

Už jste se někdy zkusili zamyslet nad tím, jakou sílu mohou mít myšlenky, které každou chvílí probleskují v našich hlavách? Věřte, že obrovskou!

A už jste někdy vyzkoušeli pomoc andělů? Každému nabízejí naději na www.andelskanadeje.cz